קורסי צלילה

 

בית הספר לצלילה של מועדון צלילה קיסריה העתיקה מוכר על ידי משרד החינוך התרבות והספורט. כל הצלילות מתבצעות בפארק הארכיאולוגי התת-ימי של נמל קיסריה, באווירה חמה ועם מדריכים מנוסים . קורסים נפתחים כל יום ראשון ושישי בכפוף למספר האנשים הרשומים. קורסים הנפתחים בימי ראשון נמשכים רצוף כל השבוע, וקורסים הנפתחים בימי שישי נמשכים בסופי שבוע.

Open Water Diver קורס צלילה כוכב אחד

זהו הקורס הבסיסי ביותר בעולם הצלילה. על מנת להתחיל קורס צלילה כוכב ראשון, אין צורך בניסיון קודם. משך הקורס חמישה ימים. לגילאי 12 ומעלה

<לפרטים נוספים
Advanced Open Water Diver קורס צלילה שני כוכבים

קורס זה מרחיב את יכולות הצולל ומעטפת הצלילה שלו. מטרות הקורס הן שיפור יכולת הצלילה, ההתמודדות עם מצבי צלילה שונים ורכישת ידע עיוני ומעשי נוסף. ניתן לעשות קורס כוכב 1+2 ברצף.משך הקורס 7 ימים.

<לפרטים נוספים
Rescue diver קורס הצלה ועזרה לצולל במצוקה

מיועד לצוללי שני כוכבים הרוצים להעמיק את ידיעותיהם בתחום ההצלה וטיפול במצבי חרום מתחת למים ומעליהם, המיומנויות הנחשבות לחשובות ביותר בצלילה הספורטיבית. תנאי קבלה: צולל בדרגת שני כוכבים או דרגה מקבילה

<לפרטים נוספים
Dive Master קורס צלילה כוכב 3

מקנה יכולות הדרכה ותפקוד במצבי חירום והצלה, כלים שהכרחיים לצולל שמעוניין להמשיך לקורס מדריכים.מיועד לצוללי 2 כוכבים או דרגה מקבילה בני 16 ומעלה. משך הקורס 8 ימים לפחות.

<לפרטים נוספים
קורס נייטרוקס

מטרת הקורס היא לאפשר לצולל זמני תחתית ארוכים יותר, פחות חוב חנקן, פחות סיכון ללקות בשיכון מעמקים , וכמובן בטיחות. משך הקורס יום אחד. ניתן לבצע כחלק מקורס 2 כוכבים. תנאי קבלה: צולל כוכב אחד.

<לפרטים נוספים
Combat diver קורס צולל תחרותי

השתלמות צוללים מוסמכים. מיועד לצוללי שני כוכבים הרוצים לשפר את יכולות הצלילה שלהם. במהלך הקורס הצולל לומד ניווט תת-ימי מתקדם, סריקה מתקדמת, איזון משופר, יכולת עבודה עם סכין, Aquatlon וקליעה למטרה מתחת למים.

<לפרטים נוספים
צלילה חופשית

קורס היכרות בן יומיים אשר בא להכיר לכם את העולם המופלא של ספורט הצלילה החופשית

<לפרטים נוספים
קורס מדריך עוזר

מדריך כוכב אחד של ההתאחדות הישראלית לצלילה. מטרתו היא להעניק לצולל בכיר את הכלים והיכולות הנדרשים להובלת צלילות של צוללים שאינם מוסמכים לצלילה באופן עצמאי והקנית ידע ראשוני בהדרכת צלילה לצולל בכיר

<לפרטים נוספים
קורס מדריכי צלילה

קורס מדריך מוסמך של ההתאחדות הישראלית לצלילה. מטרותיו הם: הקניית ידע מתקדם בהדרכת צלילה, השלמת ידע ברמה גבוהה, חינוך לאחריות ושמירה על כללי האתיקה המקצועית, חינוך לבטיחות תוך מתן דוגמה אישית ועוד

<לפרטים נוספים
קורס צולל טכני בסיסי

הקורס הזה הוא הקורס החשוב ביותר לצולל הטכני.שלב זה הינו הבסיס לכל סוגי הצלילה הטכנית כיום בעולם. לומדים את מיומנויות היסוד של הצלילה הטכנית, אשר מהוות את הבסיס לכל הסוגים של הצלילה הטכנית.

<לפרטים נוספים
חדש במועדון צלילה!!!


לצפיה במצב הים 
פארק ארכיאולוגי תת-ימי 

   ל ו צ ' - עיצוב אתרים


  מועדון צלילה קיסריה העתיקה, 04-6265898   divingc@inter.net.il  
מועדון צלילה    אתרי צלילה    קורסי צלילה   מדריך צלילה   חליפות צלילה   משקפת צלילה    שנורקלים  ציוד צלילה
(צילומים דף הבית: עמוס נחום)

             

קורסי צלילה

קורסים נפתחים כל יום ראשון ושישי בכפוף למספר האנשים הרשומים. קורסים הנפתחים בימי ראשון נמשכים רצוף כל השבוע, וקורסים הנפתחים בימי שישי נמשכים בסופי שבוע.